• "Uboga, cicha
            Stajenka licha,
            Pełna Niebieskiej Chwały.. "

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Pani Dyrektor, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom Szkoły, Rodzicom oraz Uczniom z głębi serca płynące życzenia, radosnego przeżywania Świąt w cieple promieni miłości, płynącej od rodzącej się w cichej Betlejemskiej stajence Bożej Dzieciny.

Niech tajemnica przyjścia na świat Bożego Syna wzbogaci Was łaską, napełni pokojem, miłością i radością, a swoim blaskiem niech rozjaśnia wszystkie dni nadchodzącego 2021 roku.

Uczniowie klasy 8a
            Katarzyna Przybyłowicz

Z okazji nadchodzących świąt uczniowie klasy 8a wraz z nauczycielami: Krystyną Bogusz-Życzkowską, Katarzyną Przybyłowicz i Michałem Piórkowskim przygotowali Jasełka.

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią zostały one przygotowane w innej formie niż zawsze.

Zapraszamy do obejrzenia!

Życzymy miłych wrażeń!😊

• Olimpiada Języka Angielskiego dla juniorów

• W dniach 08.12.20-11.12.20 odbyła się część II etapu I Olimpiady Języka Angielskiego. Uprzejmie informujemy, iż do II etapu zakwalifikowały się dwie uczennice naszej szkoły: Kathleen Cruz (kl.VIII A) oraz Patrycja Jackowiak (kl. VI A). Część I etapu II polegać będzie na rozwiązaniu testu on-line z podziałem na województwa.

Do części II etapu II przechodzą osoby, które uzyskały 75% punktów za część I etapu II.

Gratulujemy i już zaciskamy mocno kciuki!

• Ogólnopolskie Zawody Halowe w Toruniu

• Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8b Melisa Gładikowska zajęła 2 miejsce na Ogólnopolskich Halowych zawodach w Toruniu U15 w pchnięciu kulą. Serdecznie gratulujemy!