KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

      • KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

        w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach

         

         

        WRZESIEŃ

        • Zebrania z rodzicami – według harmonogramu
        • Rada Pedagogiczna – według harmonogramu
        • 21-22.09.2020 r. – dni wolne od zajęć dydaktycznych
        • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – wszyscy nauczyciele
        • Dzień Kropki klasy I-III – M. Tabała/A. Sulej
        • Konkurs na najciekawszy strój z elementami w kropki – klasy IV-VIII – M. Tabała/K. Bogusz-Życzkowska/A. Praszczak
        • Dzień Kropki – oddział przedszkolny – M. Niebajło/K. Świebodzińska
        • Diagnoza klas I-III – wychowawcy klas
        • Konkurs plastyczny „Wakacyjna przygoda”- klasy I-III – A. Sztark
        • Diecezjalny Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu” – klasy I-VIII – J. Jańczak/K. Przybyłowicz
        • Konkurs plastyczny „Bez garba lżej” – klasy I-III  - M. Nowak/A.Sztark/K.Bogusz-Życzkowska/E.Pawelec
        • „Akcja Wielbłąd” dla klas I-III – M. Nowak/E. Pawelec/A. Sztark/K. Bogusz-Życzkowska
        • Ogólnopolski Konkurs o Kosmosie – klasy IV-VIII – K. Praszczak/A. Paszun/A. Kujawka

        PAŹDZIERNIK

        • 14.10.2020 r. (środa) - DEN – Dzień Edukacji Narodowej – dzień wolny od zajęć dydaktycznych
        • 06.10.2020 r. (wtorek) – Nadzwyczajna Rada Pedagogiczna
        • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – klasy IV-VIII – M. Piórkowski
        • „W świecie zwierząt” – obchody Międzynarodowego Dnia Zwierząt – J. Kędyś
        • Ślubowanie klas I – G. Czerniej/A. Szydło/A. Matejko
        • Dni Profilaktyki – R. Wojdziak/D. Tomaszewska/ K. Bogusz-Życzkowska
        • „Z niepełnosprawnością na co dzień” klasy IV-V- K. Bogusz-Życzkowska/D. Dadan/A. Matejko
        • Święto plonów – klasy I-III – E. Jesionowska, E. Stodulska
        • Dzień ziemniaka – klasy I-III – A. Matejko
        • Konkurs plastyczno-techniczny „Najpiękniejszy różaniec” – klasy I-III – J. Jańczak/K. Przybyłowicz
        • Szkolny konkurs na prezentację multimedialną „Św. Jan Paweł II – papież” – klasy IV-VIII – J. Jańczak/K. Przybyłowicz
        • Szkolny Konkurs Literacki – klasy IV-VIII-K. Praszczak/A. Paszun/A. Kujawka
        • Konkurs Plastyczny „Nasi milusińscy” – klasy I-III – A. Szydło
        • Konkurs Plastyczny „Jesienne inspiracje” – klasy I-III – A. Sulej
        • Dzień Edukacji Narodowej – oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Konkurs na najładniejsze życzenia z okazji DEN – klasy IV-VIII – A. Praszczak/A. Paszun/A. Kujawka
        • Codeveek – oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Dzień dyni - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Konkurs kuratoryjny z j. angielskiego – J. Kędyś
        • Konkurs kuratoryjny z j. niemieckiego  - M. Grus-Domagała
        • Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia – klasy IV-VIII – M.Piórkowski

        LISTOPAD

        • 01.11.2020 r. (niedziela) – Dzień Wszystkich Świętych
        • 11.11.2020 r. (środa) – Święto Niepodległości – dzień wolny od pracy
        • Zebrania z rodzicami – według harmonogramu
        • Rada Pedagogiczna – według harmonogramu
        • Olimpus/Olimpusek – sesja jesienna – M. Mijewski/E. Pryciak
        • Święto Dziękczynienia – J. Kędyś /P. Wawrzon
        • Konkurs na komiks/konkurs na bajkę terapeutyczną – klasy I-VIII (dla uczestników terapii pedagogicznej)- A. Sulej/A. Sztark/A. Kujawka/ K. Świebodzińska
        • Zbiórka funduszy na rzecz Słupskiego Hospicjum – J. Jańczak
        • Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu klasy I-III – A. Matejko
        • „Papieros – truciciel” – konkurs plastyczno-techniczny – klasy I-III – A. Matejko
        • Święto Niepodległości -klasy IV-VIII – A. Paszun
        • Dzień postaci z bajek - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Dzień Pluszowego Misia - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Dzień Pluszowego Misia – klasy I-III – K. Laszczyk
        • Andrzejki - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • „Każdy wie jak odżywiać się” (plakat+hasło) – klasy I-III – A. Sztark

        GRUDZIEŃ

        • 21.12.2020 r. – wystawienie przewidywanych ocen niedostatecznych z przedmiotów i nagannych z zachowania
        • 23-31.12.2020 r. – zimowa przerwa świąteczna
        • Mikołajki - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Warsztaty Świąteczne - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych – klasy I-III -K. Laszczyk
        • Światowy Dzień Walki z AIDS –klasy VII i VIII-  E. Pawelec/K. Przybyłowicz/K. Bogusz-Życzkowska
        • Kolędowanie (jeżeli będzie taka możliwość) – M. Mijewski
        • Jasełka – K. Przybyłowicz
        • Zbiórka żywności z Bankiem Żywności  - J. Jańczak
        • Kiermasz świąteczny – klasy I-III – G. Czerniej
        • Konkurs na filmik profilaktyczny „Z emocjami na Ty” – klasy II – M. Nowak
        • Konkurs literacko-plastyczny „Zimowa przygoda” – klasy I-III – A. Szydło/A. Sztark
        • Konkurs „Zima w origami” – klasy I-III – A. Rokuszewska
        • Święta w świecie origami” – klasy I-III – M. Nowak
        • Gminny konkurs z języka angielskiego – R. Radzewicz
        • Szkolny Konkurs „List do Świętego Mikołaja” – klasy I-IV – J. Daniluk
        • Szkolny Konkurs Kaligraficzny na list do Św. Mikolaja – klasy VI-VIII – J. Daniluk/K. Praszczak/A. Paszun/A. Kujawka

         

         

         

        STYCZEŃ

        • 01.01.2021 r. (piątek) – Nowy Rok – dzień wolny od pracy
        • 06.01.2021 r. (środa) – Święto Trzech Króli – dzień wolny od pracy
        • 14.01.2021 r. – wystawienie ocen
        • Zebrania z rodzicami – według harmonogramu
        • 21.01.2021 r. - Rada Klasyfikacyjna
        • 29.01.2021 r. – zakończenie I semestru
        • Olimpus/Olimpusek – sesja zimowa – M. Mijewski/E. Pryciak
        • Konkurs „Mistrz kaligrafii” – klasy I- A. Matejko
        • Szkolny konkurs na zakładkę do książki – klasy I-III – J. Daniluk
        • Centrum rozwoju talentów w Gdańsku – warsztaty wyjazdowe – M. Tabała
        • „Kim chciałbym być?” – prezentacja multimedialna dotycząca wyboru zawodu – M. Tabała/M. Szulta
        • Cytrusowe pyszności klasy I-III – wychowawcy klas
        • Zabawa karnawałowa – klasy I-III – A. Rokuszewska
        • Dzień Babci i Dziadka - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • XII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej – klasy I-VIII  - J. Jańczak
        • „Zimowe pejzaże” – klasy I-III – A. Sulej
        • Występy dla rodziców – wystawianie sztuk teatralnych przygotowanych podczas realizacji innowacji teatralnych i retorycznych – wychowawcy klas I-III, K. Praszczak

        LUTY

        • 1-14.02.2021 r. – ferie zimowe
        • 25.02.2021 r. - Rada Podsumowująca
        • Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego klasy I-VIII – D. Tomaszewska/A. Sulej/R. Wojdziak/A. Sztark
        • Szkolny konkurs „W świecie dinozaurów” – klasy I-III – M. Jóźwiak
        • Szkolny Konkurs Ortograficzny – klasy IV-VIII – A. Kujawka/K. Praszczak/A. Paszun
        • Szkolny Konkurs Czytelniczy – klasy V- A. Kujawka/A. Praszczak
        • Szkolny Przegląd Oratorski – klasy VI-VIII – A. Kujawka/A. Praszczak/A. Paszun
        • Zabawa karnawałowa - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Dzień Bezpiecznego Internetu - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Walentynki oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Tłusty czwartek oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska

        MARZEC

        • Zebrania z rodzicami – według harmonogramu
        • Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – M. Grus-Domagała/E. Pryciak
        • Dzień Św. Patryka – klasy VI-VIII - J. Kędyś
        • Dzień św. Patryka – oddział przedszkolny - M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Konkurs Matematyczny Kangur – klasy IV-VIII- M. Chachuła-Domański
        • Dzień Bohatera Literackiego – klasy IV-VIII – A. Kujawka/K. Praszczak/A. Paszun
        • Szkolny Konkurs na Palmę Wielkanocną- klasy I-VIII – J. Jańczak/K. Przybyłowicz
        • Szkolny Konkurs „Lalka teatralna” – klasy I-III – M. Nowak
        • Ogólnopolski konkurs na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. J. Parandowskiego – klasy IV-VIII – K. Praszczak
        • Festiwal Nauki – klasy IV-VIII – M. Szulta/S. Winsztal/M. Rubaj
        • Wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej – J. Daniluk
        • Światowy Dzień Matematyki – klasy IV-VIII– M. Piórkowski /M.Chachuła-Domański/A. Praszczak
        • Dzień Kobiet/ Mężczyzn - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Obchody Światowego Dnia Zdrowia – klasy I-VIII – A. Sulej/R. Wojdziak/A. Paszun
        • Szkolny Konkurs Logopedyczny – klasy I-III – A. Szydło/D. Dadan
        • Matematyczny Bystrzak – klasy II-III – E. Stodulska
        • Matematyczny Mały Rachmistrz – klasy I – A. Sulej
        • Szkolny Konkurs Ortograficzny „Ortografek” – klasy II-III – M. Tabała
        • Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Twardogłowi” – klasy I-III -A. Szydło/A. Sztark/G. Czerniej/A. Sulej
        • Grafika komputerowa – Wielkanocna kartka – klasy I-III – E. Jesionowska

        KWIECIEŃ

        • 1-6.04.2021 r. – wiosenna przerwa świąteczna
        • Rada Pedagogiczna – według harmonogramu
        • Wyjazdy do sądu na rozprawę lub do Scania/Marcos – M. Tabała/M. Szulta
        • Zbiórka żywności z Bankiem Żywności  - J. Jańczak
        • Światowy Dzień Czekolady – klasy I-III – A. Szydło/A. Sztark
        • Dzień Ziemi – klasy I-III – A. Matejko/M. Nowak
        • Szkolny konkurs plastyczno-techniczny „Ziemia nasza matka” – klasy I-III – A. Matejko
        • Dzień Ziemi - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Szkolny konkurs sportowy – klasy I-III – K. Laszczyk
        • Szkolny konkurs frazeologiczny – klasy IV-VIII – A. Kujawka/K. Praszczak/A. Paszun
        • Szkolny konkurs recytatorski – klasy IV-VI – A. Kujawka/K. Praszczak/A. Paszun
        • Szkolny konkurs czytelniczy – klasy III – J. Daniluk/M. Tabała
        • Minikonkurs czytelniczy – klasy I-III – A. Sztark/A. Szydło

        MAJ

        • 01.05.2021 r. (piątek) – Międzynarodowe Święto Pracy – dzień wolny od pracy
        • 03.05.2021 r. (niedziela) – Święto Konstytucji 3 Maja – dzień wolny od pracy
        • Zebrania z rodzicami – według harmonogramu
        • 10.05.2021 r. – wystawienie przewidywanych ocen niedostatecznych z przedmiotów i nagannych z zachowania
        • 25-27.05.2021 r. – egzaminy ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktycznych
        • Święta majowe – klasy IV-VIII – L. Linmann
        • Szkolny konkurs warcabowy – klasy I-III – M. Tabała
        • Szkolny konkurs – dyktando w języku angielskim – klasy VI-VIII – P. Warzon/J. Kędyś
        • Rekrutacja klas I – występy grupy „Podwórka” – K. Praszczak/A. Praszczak/S. Winsztal/M. Rubaj
        • Szkolny konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” – klasy III- J. Daniluk
        • Wycieczka do Berlina klasy 6-8 – M. Grus-Domagała/E. Pryciak
        • Wycieczka do Londynu klasy 6-8 – M. Mijewski /R. Radzewicz
        • Powiatowa Olimpiada I Pomocy Przedmedycznej – J. Daniluk
        • Dzień Mamy i Taty – klasy I-III – wychowawcy klas
        • Dni Patrona – klasy IV-VIII – K. Praszczak/A. Paszun/A. Kujawka
        • Dzień Rodziny - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • Światowy Dzień Kosmosu – klasy I-III – M. Nowak
        • Ogólnopolski Dzień Muzyki i Plastyki – A. Praszczak/M. Tabała/K. Bogusz-Życzkowska

        CZERWIEC

        • 03.06.2021 r. (czwartek) – Boże Ciało – dzień wolny od pracy
        • 04.06.2021 r. (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych
        • 10.06.2021 r. – wystawienie ocen
        • 17.06.2021 r. – Rada Klasyfikacyjna
        • 16-18.06.2021 r. – terminy dodatkowych egzaminów ósmoklasisty
        • 25.06.2021 r. – zakończenie roku szkolnego
        • Dzień Dziecka - oddział przedszkolny – M. Niedbajło/K. Świebodzińska
        • „Dzieci są ważne!– o prawach dziecka – klasy I-III – J. Kędyś
        • Biwaki klasowe – klasy IV-VIII (każdy wychowawca ze swoją klasą) – K. Praszczak/A. Paszun/    A. Kujawka
        • Występy dla rodziców – wystawienie sztuk przygotowanych podczas realizacji innowacji teatralnych i retorycznych -M. Niedbajło/G. Czerniej/A. Szydło/A. Matejko/E. Stodulska/E. Jesionowska/A. Sztark/A. Sulej/A. Rokuszewska/M. Tabała/K. Praszczak
        • Szkolny konkurs „Moje wymarzone wakacje” – klasy I-III – J. Kędyś
        • Sportowe potyczki rodzinne – klasy I- A. Matejko
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I-III – wychowawcy klas III
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego – klasy IV-VIII – wychowawcy klas VIII

         

      • Kontakt

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
        • zssiemianice@gminaslupsk.pl; zes_siem@wp.pl
        • +48 59 8471856
        • ul. Słupska 42 76-200 Słupsk
        • NIP 839-28-15-823
      • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej