Edukacja wczesnoszkolna

• Anita Sulej

• Pani Anita pełni funkcję wychowawczyni klasy Ia. Stara się również zainteresować swoich podopiecznych magią otaczającego nas świata na niezwykle ciekawych lekcjach.

• Anna Rokuszewska

• Pani Anna jest wychowawczynią klasy Ib. Posiada także niezwykłą umiejętność tworzenia najróżniejszych rzeczy z papieru, którą wykorzystuje na zajęciach z papieroplastyki.

• Małgorzata Tabała

• Pani Małgorzata jest wychowawczynią klasy Ic. Od wielu lat rozwija u naszych uczniów nie tylko chęć poznawania świata ale także umiejętności aktorskie podczas zajęć w teatrze cieni.

• Grażyna Czerniej

• Pani Grażyna jest wychowawczynią klasy IIa.

• Agnieszka Szydło

• Pani Agnieszka pełni funkcję wychowawczyni klasy IIb. Swoich uczniów zaraża optymizmem, uśmiechem i poczuciem humoru rozwijając ich talenty nie tylko na lekcji ale również podczas zajęć kreatywno-inscenizacyjnych.

• Ewa Stodulska

• Pani Ewa jest wychowawczynią klasy IIIa. Swoich uczniów, oprócz nauki tabliczki mnożenia, alfabetu, śpiewu i pisania, uczy także zasad kreatywnego myślenia.

• Elżbieta Jesionowska

• Pani Elżbieta pełni funkcję wychowawczyni klasy IIIb. Rozwija także u swoich uczniów zdolność twórczego rozwiązywania problemów na zajęciach kreatywnego myślenia.

• Anita Stodulska

• Pani Anita pełni funkcję wychowawczyni klasy IIIa. U swoich uczniów rozwija także zdolności aktorskie na zajęciach kreatywno-inscenizacyjnych.

• Danuta Zielińska

• Pani Danuta jest nową nauczycielką u nas w szkole. Prowadzi dla naszych uczniów zajęcia związane z grą w szachy.

koło szachowe